Kitap Yazma Hikayem

Binlerce insan instagram üzerinden satış yapıyor ve muhteşem kazançlar sağlıyorlar. Bu işi günde belki de en fazla 1 saat ayırarak gerçekleştiriyorlar.

Gelirinize ek süper bir iş alanı için siz de bu dünyada yer alın.

Benim başarı hikayem ve tüm taktikler ile karşınızdayım.

Yaklaşık 2 yıl önceydi, instagram butikleri furyası dikkatimi çekti, sürekli artıyordu ve incelediğim kadarıyla güzel de satış yapıyorlardır. O gün bende yapayım diye düşündüm ve yola çıktım.

Adım adım gitmeye çalıştım. O zamanlar çok kaynak olmadığı için birçok engelle karşılaştım. Hepsinin çözümünü deneme yanılma ile çözdüm ve yola devam ettim.

Geldiğim noktada tıkır tıkır işleyen 3 tane butiğim ve aylık hatırı sayılır bir kazancım var.

Birçok insan butik açmak istiyor ama zorluklar ile baş edemeyip geri vazgeçiyor.

İşte bu kitabı bu sebeple yazdım.

Gerek ek iş olarak gerekse de asıl iş olarak instagramda butik açmayı düşünen herkes için 2 yıllık tecrübem ve başarı hikâyem ile bu kitabı hazırladım.

Adım adım tüm yöntemler, zorluklar ve çözümleri, başarı taktikleri bu kitapta.

İçeriğin % 20 si genel bilgiler ve alıntılar olup % 80 özel taktikler ve internette bulamayacağınız çözümleri içeriyor çünkü hepsinde kendi tecrübelerimi yazdım.

Her kesimden insana hitap eden bu ticari alan için en kolay sonuca ulaşma taktikleri ile siz de kendi butiğinizi kısa sürede açıp kazanmaya başlayabileceksiniz.

instakitap instagram butik aç
instakitap instagram tedarikçi firmalar
instakitap instagram fenomeni ol

Hemen Kazanmaya Başlayın!

Şimdi siz de InstaKitap setine sahip olarak hemen kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik kısa süreliğine 149 TL yerine sadece 99 TL