Neden instakitap

Neden instakitap

Neden instakitap ?

Satışın ilk ve en önemli aşaması doğru ürünü bulmaktır. Para kazanmak konusu üzerine piyasada onlarca kitap var. Birçoğunu satın aldım ve inceledim. Hatta birçok siteden ücretsiz bile indirilebilir haldedir. Açıkçası piyasa bu ürünlere doymuş vaziyettedir. İktisat bilgilerimin ışığında yazdığım bu kitabın ana mantığı piyasanın ihtiyacıdır. Şimdi madde madde Instakitap’ın avantajlarına bakalım.

  1. Muadili olmayan tek kitaptır: internetten para kazanmak ile ilgili bir çok metot var ve hepsine ait en az 3 yayınlanmış bir kitap mevcut. Instakitap Instagram’dan para kazanmak için yazılmış ilk kitaptır. Bu da sizi rakipsiz kılacaktır.
  2. Tamamen özgün içerik: Instakitap’ı yazarken 2 yıllık başarı serüvenimi aktardım. İnternet üzerinden alınmış bilgi neredeyse sıfıra yakındır. Bu anlamda kopyala yapıştır ve klasik bilgiler yerine, denenmiş sonuç alınmış içerikler mevcuttur.
  3. Herkese hitap ediyor: Yine en önemli özelliğimiz her kesim ve cinsiyetten kişilerin ihtiyaç duyacağı bir kitaptır. Mesele bir youtube kazanç kitabını bayanlar almaz çünkü alanları değildir. Ama Instakitap, bay, bayan, ev hanımı, öğrenci, işadamı, işsiz her kesime hitap eden ve çözümler sunan bir kitaptır.
  4. Birden fazla çözüm: Kitabı okuyan her kesimden kişiye özel ve günlük ayıracakları zamana göre farklı kazanç metotları sunulmaktadır. Hepsi aynı anda da uygulanabilir tam 4 farklı kazanç metodu içermektedir.
  5. Yüksek beğeni oranı: Kitabımız sadece 1 platformda paylaşılarak 10 günde 200 satış rakamını yakalamıştır. Daha da güzeli bu kişilerden 1 tane bile olumsuz dönüş olmamış aksine birçok kişi işe başlamıştır.
  6. Çok özel sırlar: Kitabımızda internetten araştırarak bulamayacağınız ticari sırlar ı paylaştık. Bu da kitabımızı özel yapıyor.
  7. Garantili sonuç: Kitabımızda tamamı denenmiş ve başarılı olmuş sonuç alınmış bilgileri paylaştık. Bu anlamda yazılanlar bire bir uygulandığında başarısızlık mümkün değildir.
  8. Her ortamda paylaşımı mümkün tek kitap: İçeriği her kesime hitap eden kitabımızın link paylaşımını da her ortamda ve herkese hitap edecek şekilde paylaşabiliyorsunuz. Yemek tarifi sitenin ziyaretçileri de, komedi sayfası ziyaretçileri de gezi blogları da potansiyel müşterimizdir. Tüm piyasaya hitap eden tek kitaptır.
  9. Hazır site tasarımı: Kitabımız için profesyonel bir site tasarladık, tamamen kullanıcı dostu sitemiz ile 100 ziyaretçide 1 satış rakamını yakaladık.

Bu özellikler ön plana çıktığında muhteşem satış rakamlarını yakalaması çok kolaydır.

Size her şeyi hazır sunacağız tek yapmanız gereken, belki de hobi amaçlı açtığınız bir sitede, forumda, blogta, facebook sayfasında, instagram sayfasında size ait linki paylaşmak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir