Satış ortaklığı nedir?

Satış ortaklığı nedir?

Satış ortaklığı bir nevi komisyonculuk tur. Hayatımızın her yerinde satış ortakları na rastlamak mümkündür. Pazarlama sistemi bu şekilde çalışır ve her gün birileri size bir ürün satmak için irtibat kurarlar.

İnternetten para kazanmak

Mantık şu şekilde işler, bir firma bir ürünü veya hizmeti stoklar, vergi, elektrik, su, telefon gibi tüm masrafları karşılar, siz o ürünü satarsınız ve belli komisyon alırsınız. Pazarlama sisteminde bu komisyona “prim” denir.

Şu anda 70 kişilik ekibim, müşteriden randevu alarak evlerinde ürün pazarlıyor. Tüm giderleri firmam karşılıyor ve pazarlamacı elemanım satış yapar ise primini alıyor.

Birine ürün satmak hele ki evinde satmak oldukça meşakkatli görünse de hiçbir risk ve masrafın olmaması büyük avantajdır.

Satış ortaklığı nedir?

İnternet ortamına bakacak olursak bu iş daha kolaylaşıyor. Düşünün bir pazarlamacı kaç kişiye ulaşabilir. Kendi ilinde belli referansa göre ve kabul edenlere pazarlama yapabilir. İnternet ortamı ise milyonlarca kişiye tek bir hareket ile ulaşılabilir bir yapıdır.

Bunca büyük bir potansiyeli doğru şekilde değerlendiren herkes inanılmaz kazançlara erişir.

Satışın 3 ana kuralı vardır.

  1. Müşteri ürünün kalitesini beğenecek
  2. İhtiyaç hissedecek
  3. Madden uygun olacak

Bu 3 madde sağlandıktan sonra satış olmaması mümkün değildir.

Satış ortaklığını internet üzerinden yapabilmek için bir çok firma vardır. Ben size en güvenilir altyapı ve en özel ürünle hizmet vereceğim. Yapmanız gerekenleri de adım adım anlatacağım. Sonrası komisyonları almak ve hedeflere ulaşmak.

Sistemin genel özeti aşağıdaki tabloda anlatılmıştır.

Satış ortaklığı nedir?
Satış ortaklığı nedir?

 

Özetle ürünün size özel linkini paylaşırsınız. Müşteri inceler satın alır, siz de komisyon alırsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir