Sıkça Sorulan Sorular

E-kitap Nedir? (PDF format)

İnstaKitap PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. E-kitaplar bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlara indirilerek okunabilir. Ödeme sonrasında kitabın indirme linki mail adresinize gönderilir. Kargo beklemeden hemen 5 dakika sonra kitabı okumaya başlayabilirsiniz. Kaybolma, yırtılma, yıpranma gibi olumsuz şartlardan etkilenmez.

E-kitabı Nereden Satın Alabilirim?

E-kitap, OdaklıPazar İnternet ve Yazılım Hizmetleri LTD. ŞTİ. güvencesiyle satılmaktadır. Ödeme ve teslimat işlemleri OdaklıPazar tarafından yürütülmektedir.

E-Kitap Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Kitabı 4 farklı ödeme seçeneğiyle satın alabilirsin. Kredi Kartı,Banka Kartı, Maaş Kartı veya BKM Express ile ödemelerde teslimat otomatik olarak ve anında e-mail yoluyla gerçekleşir. EFT/Havale ve PTT yoluyla ödemelerde OdaklıPazar onayladıktan sonra teslimat gerçekleşmektedir. Haftasonu ve tatil günlerine denk gelmez ve ödeme dekontunu veya bilgisini OdaklıPazar şirketine iletirsen 10-15 dakika içinde kitap teslimatı gerçekleşir.

  • Kredi Kartı – Banka Maaş / Hesap Kartı ( Banka Maaş ve Hesap Kartlarında 3D secure güvenlik sistemi mevcut.)
  • BKM Express
  • Banka Havalesi / EFT
  • PTT Havale
Kredi Kartı Bilgilerim Güvende mi?

OdaklıPazar ödeme altyapısı en son teknolojiyi kullanmakta. dünya genelinde kabul görmüş ve kullanılan şifreleme yöntemlerini kullanmaktadır.

İnstakitap’ı Taksitle Alabilir miyim?

Eğer Kredi Kartınız destekliyorsa 9 ay taksit imkanı var.

Yurtdışında Yaşıyorum Kitabı Alabilir miyim?

Visa, MasterCard veya Amex logolu kartları ile kolayca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sonrasında kitabın indirme linki sipariş verirken kullanmış olduğunuz mail adresine gönderilir.

Satın Almadan Önce Kitapla İlgili Bir Sorum Olacak

Bize http://instakitap.com/iletisim/ adresindeki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir